Bullet Power

05876130000

4,500 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Vibro-bullet me nje shirit dekorues ngjyre argjendi dhe pult kontrolli te lidhur. 10 ritme vibrimi ne shtypjen e nje butoni. I zi. 6.4 cm i gjate, diam. 3.6 cm. Gjatesia e kabullit 75 cm. Materiali: ABS, PVC (kabulli0. Ju lutem porosisni baterite vecmas: 4 x Mignon/AA.

Info shtesë

Vibro-bullet me nje shirit dekorues ngjyre argjendi dhe pult kontrolli te lidhur. 10 ritme vibrimi ne shtypjen e nje butoni. I zi. 6.4 cm i gjate, diam. 3.6 cm. Gjatesia e kabullit 75 cm. Materiali: ABS, PVC (kabulli0. Ju lutem porosisni baterite vecmas: 4 x Mignon/AA.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!