Love Balls Devil´s Balls

05125240000

2,400 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Dy love balls me topa rrotullues nga brenda dhe mbajtese fleksibel. Ngjyre pink dhe te zeze. Gjatesia totale 18 cm. Diam rruazes 3.6cm. Materiali: silikon, ABS.

Info shtesë

Dy love balls me topa rrotullues nga brenda dhe mbajtese fleksibel. Ngjyre pink dhe te zeze. Gjatesia totale 18 cm. Diam rruazes 3.6cm. Materiali: silikon, ABS.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!