Bijoux Titty Sticker Pink Heart

07752820000

990 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Bizhu për thithkat e gjoksit, në formë zemre ngjyrë pink dhe me bordurë të zezë, bërë nga gurë me shkëlqim. Me vetë-ngjitje.

Përafërsisht. 5,2 x 4,9 cm.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Bizhu për thithkat e gjoksit, në formë zemre ngjyrë pink dhe me bordurë të zezë, bërë nga gurë me shkëlqim. Me vetë-ngjitje.

Përafërsisht. 5,2 x 4,9 cm.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Product successfully added to the product comparison!