Bijoux Titty Tassels Black

07705900000

1,800 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Këto bizhu eksituese për thithkat e gjoksit janë cfarë ju duhen për të plotësuar veshjen tuaj prej dive. Kupat shkëlqyese (diameter 5.5 cm) janë dekoruar me sekuinë dhe me xhufka me gjatësi 7 cm. Me vetë-ngjitje dhe shumë të kollajshme për tu vënë.
Të zeza, 1 palë.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Këto bizhu eksituese për thithkat e gjoksit janë cfarë ju duhen për të plotësuar veshjen tuaj prej dive. Kupat shkëlqyese (diameter 5.5 cm) janë dekoruar me sekuinë dhe me xhufka me gjatësi 7 cm. Me vetë-ngjitje dhe shumë të kollajshme për tu vënë.
Të zeza, 1 palë.

Materiali: poliestër, PVC, poliuretani.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Product successfully added to the product comparison!