Gjerdan Qafe Velvet Choker

24500111001

500 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Cottelli Collection

Gjerdan qafe prej kadife të zezë me një zinxhir të vogël dhe me mbyllje nga mbrapa. Gjerdani mund të kombinohet shumë mire me një veshje sexy.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Gjerdan qafe prej kadife të zezë me një zinxhir të vogël dhe me mbyllje nga mbrapa. Gjerdani mund të kombinohet shumë mire me një veshje sexy.

Gjatësia totale rreth 36 cm.
Materiali: 100% poliestër.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Product successfully added to the product comparison!