-35%

Ulje!

Bikini Tyl White

Bikini Tyl White

455 Lekë

700 Lekë

-35%

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Mandy Mystery

Bikini te kendshme me tyl te holle transparent. Asgje nuk do te humbase nga syte e tij. Set tyl i bute dhe i lemuar me lidhese fjongo i lehte per tu zhveshur.  

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Bikini te kendshme me tyl te holle transparent. Asgje nuk do te humbase nga syte e tij. Set tyl i bute dhe i lemuar me lidhese fjongo i lehte per tu zhveshur.  
Te bardha. 100% poliamide.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!