-35%

Me ulje çmimi!

Bikini Tyl Red

Bikini Tyl Red

455 Lekë

700 Lekë

-35%

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Mandy Mystery

Bikini te kendshme me tyl te holle transparent. Asgje nuk do te humbase nga syt e tij. Set tyl i bute dhe i lemuar dhe me lidhese fjongo per tu zhveshur lehtesisht.  Te kuqe.

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Bikini te kendshme me tyl te holle transparent. Asgje nuk do te humbase nga syt e tij. Set tyl i bute dhe i lemuar dhe me lidhese fjongo per tu zhveshur lehtesisht.  Te kuqe.

100% poliamide.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!