-35%

Me ulje çmimi!

Bikini Cottelli White/Green

Bikini Cottelli White/Green

200 Lekë

308 Lekë

-35%

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Cottelli Collection

Recipetat me lidhje ne qafe dhe mberthecke me ngecje. Mathjet e bardha me rripe dekorues jeshil. 

Info shtesë

Recipetat me lidhje ne qafe dhe mberthecke me ngecje. Mathjet e bardha me rripe dekorues jeshil. 
 

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!