-50%

Me ulje çmimi!

Bikini Cottelli Black/Rose

Bikini Cottelli Black/Rose

300 Lekë

600 Lekë

-50%

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Cottelli Collection

Stil ne mode!
Mbadhje te zeza me nje rip dekorativ ngjyre pink dhe recipeta qe lidhen ne qafe me dekorim te vogel pink perpara.

Info shtesë

Stil ne mode!
Mbadhje te zeza me nje rip dekorativ ngjyre pink dhe recipeta qe lidhen ne qafe me dekorim te vogel pink perpara.

100% sintetike. 

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!