-50%

Me ulje çmimi!

Bikini Cottelli Gold

Bikini Cottelli Gold

600 Lekë

1,200 Lekë

-50%

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Cottelli Collection

Bikini sensuale, ngjyre floriri te shndritshem, me lidhje ne qafe per tu shfaqur me shume. Ngjyra e floririt e thekson me shume bukurine e bjondeve dhe bruneve.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Bikini sensuale, ngjyre floriri te shndritshem, me lidhje ne qafe per tu shfaqur me shume. Ngjyra e floririt e thekson me shume bukurine e bjondeve dhe bruneve.

92% poliester, 8% spandex.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!