-50%

Me ulje çmimi!

Rrobabanjo Bikini Blu

Rrobabanjo Bikini Blu

300 Lekë

600 Lekë

-50%

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Cottelli Collection

Rrobabanjo bikini,ngjyre bluk, pefshijne mbathje dhe recipeta.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Rrobabanjo bikini,ngjyre bluk, pefshijne mbathje dhe recipeta.

82% poliamid, 18% spandeks.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!