Tanga te zeza OpenThong me perle S

23216531021

4,180 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Këto tanga të zeza, të hapura në pjesën intime, duhet ti shtohen patjetër koleksionit tuaj seksi. Tangat përbëhen nga material I lëmuar, i butë dhe janë të zbukuruara me dizajn lulesh. Përgjatë pjesës së hapur, kanë një zinxhir perlash, që ofron stimulim në çdo lëvizje tuajën. Për të kompletuar veshjen, këto tanga mund ti kombinoni me geta dhe një palë sutjena seksi. Jeni gati për një natë të nxehtë në dhomën e gjumit?

Info shtesë

Këto tanga të zeza, të hapura në pjesën intime, duhet ti shtohen patjetër koleksionit tuaj seksi. Tangat përbëhen nga material I lëmuar, i butë dhe janë të zbukuruara me dizajn lulesh. Përgjatë pjesës së hapur, kanë një zinxhir perlash, që ofron stimulim në çdo lëvizje tuajën. Për të kompletuar veshjen, këto tanga mund ti kombinoni me geta dhe një palë sutjena seksi. Jeni gati për një natë të nxehtë në dhomën e gjumit?

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!