Tanga Crotchless Pearl

23217341111

3,390 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Tanga të ëmbla që ndihen bukur në trupin tuaj!

Tanga të zeza të dekoruara me një lule të bardhë dhe të kapura me dy kapëse diamantesh anash tangave, në pjesën e përparme. Pjesa e hapur e tangave është e kapur me një varg të shkurtër perlash. Të parezistueshme apo jo? 100% Polimer.

Info shtesë

Tanga të ëmbla që ndihen bukur në trupin tuaj!

Tanga të zeza të dekoruara me një lule të bardhë dhe të kapura me dy kapëse diamantesh anash tangave, në pjesën e përparme. Pjesa e hapur e tangave është e kapur me një varg të shkurtër perlash. Të parezistueshme apo jo? 100% Polimer.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!