Bra Top & String S

22507051021

6,440 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Për një joshje të parezistueshme!

Ne ju sjellim setin e ri me sytjenat tangat prej dantelle ngjyrë të zezë. Sytjenat prej dantelle janë të dekoruara me një mbajtëse të vogël në formë perlash në pjesën e poshtme të sytjenave. Tangat joshëse të kapura nga 4 rripa të hollë dhe me një kapëse në pjesën e pasme të tyre.Pjesa e përparme e tangave eshte e pambuluar. 90% polimer, 10% sintetik. Çorapet e gjata nuk janë të përfshira.

Info shtesë

Për një joshje të parezistueshme!

Ne ju sjellim setin e ri me sytjenat tangat prej dantelle ngjyrë të zezë. Sytjenat prej dantelle janë të dekoruara me një mbajtëse të vogël në formë perlash në pjesën e poshtme të sytjenave. Tangat joshëse të kapura nga 4 rripa të hollë dhe me një kapëse në pjesën e pasme të tyre. Pjesa e përparme e tangave eshte e pambuluar. 90% polimer, 10% sintetik. Çorapet e gjata nuk janë të përfshira.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!