Bikini neon S-L

22400257101

2,500 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Bikini ngjyre neon. Recipetat mund te lidhen mbrapa ose mbas qafe. Perfshihen dhe tanga kombinuese.  Material shume pak transparent. Materiali: 100% poliester.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Bikini ngjyre neon. Recipetat mund te lidhen mbrapa ose mbas qafe. Perfshihen dhe tanga kombinuese.  Material shume pak transparent. Materiali: 100% poliester.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!