Bikini Vinyl Bikini

28200131020

4,200 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Recipeta me lidhese qafe te rregullueshme ne permase, dhe kapje nga mbrapa. Tanga kombinuese te perfshira. Te dyja me lidhese. Te zeza. Materiali: 100% poliester me veshje polyurethane.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Recipeta me lidhese qafe te rregullueshme ne permase, dhe kapje nga mbrapa. Tanga kombinuese te perfshira. Te dyja me lidhese. Te zeza. Materiali: 100% poliester me veshje polyurethane.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!