Body Set Black

4,200 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Mandy Mystery

Body and corape në një set të vetëm mjaft joshës. Bërë komplet nga material rrjete e zezë, e butë, elastike dhe pa tegela. Corapet janë me material të përforcuar në pjesën fundore të këmbës.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Body and corape në një set të vetëm mjaft joshës. Bërë komplet nga material rrjete e zezë, e butë, elastike dhe pa tegela. Corapet janë me material të përforcuar në pjesën fundore të këmbës.

Materiali: 90% polyamide, 10% elastane.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!