Basque Set Zita

4,700 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Cottelli Collection

Set suspender Basque në dantelle me forma lulesh ngjyrë të zezë me lidhëse përpara zig-zag (në ngjyrë të zezë), lidhëset në shpatulla dhe të poshtmet të rregullueshme në përmasë. Me tanga kombinuese. E zeze/kuqe. Corapet nuk jane te perfshira.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Set suspender Basque në dantelle me forma lulesh ngjyrë të zezë me lidhëse përpara zig-zag (në ngjyrë të zezë), lidhëset në shpatulla dhe të poshtmet të rregullueshme në përmasë. Me tanga kombinuese. E zeze/kuqe. Corapet nuk jane te perfshira.

94% poliamide, 6% elastan.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!