-35%

Me ulje çmimi!

Basque Set Plaid

Basque Set Plaid

1,700 Lekë

2,615 Lekë

-35%

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Cottelli Collection

E kuqe klasike në modelin e stofit skocez, kombinuar me dantellë të bardhë me detaje fjongosh në pjesën e kupave të gjoksit. Ideale për fansat modelit skocez ose për ato që duan  të kompletojnë të brendshmet me kostumin e shkollës. Me lidhëse të rregullueshme në shpatulla dhe në corape.Seti përfshin edhe tangat kombinuese të hapura. Corapet nuk janë të përfshira.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

E kuqe klasike në modelin e stofit skocez, kombinuar me dantellë të bardhë me detaje fjongosh në pjesën e kupave të gjoksit. Ideale për fansat modelit skocez ose për ato që duan  të kompletojnë të brendshmet me kostumin e shkollës. Me lidhëse të rregullueshme në shpatulla dhe në corape.Seti përfshin edhe tangat kombinuese të hapura. Corapet nuk janë të përfshira.

Materiali: 65% poliestër, 25% poliamide, 10% elastane.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!