Basque Set Black

3,300 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Mandy Mystery

Jepni të dashurit tuaj një natë për tu kujtuar gjatë me këtë basque set transparent. Me një dizajn joshës, ky komplet siguron një temperature të lartë në dhomën tuaj të gjumit. Bërë nga një material rrjetë e tejdukshme. Tangat dhe corapet kombinuese të përfshira për një pamje të plotë.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Jepni të dashurit tuaj një natë për tu kujtuar gjatë me këtë basque set transparent. Me një dizajn joshës, ky komplet siguron një temperature të lartë në dhomën tuaj të gjumit. Bërë nga një material rrjetë e tejdukshme. Tangat dhe corapet kombinuese të përfshira për një pamje të plotë.

Materiali: 100% polyamide.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!