-35%

Me ulje çmimi!

Babydoll Set White

Babydoll Set White

2,080 Lekë

3,200 Lekë

-35%

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Cottelli Collection

Set babydoll në ngjyrë të bardhë transparente, zbukuruar me dantellë të valëzuar përreth dhe me lidhëse në pjesën e përparme. Tangat e përfshira.

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Set babydoll në ngjyrë të bardhë transparente, zbukuruar me dantellë të valëzuar përreth dhe me lidhëse në pjesën e përparme. Tangat e përfshira.

100% poliamide.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!