Ulje!

Babydoll Set Monique

Babydoll Set Monique

1,500 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Cottelli Collection

Set Babydoll në ngjyrë rozë, bërë me material rrjetë transparent dhe me detaje qëndisje. Rripa të rregullueshëm në gjatësi. Tangat e përfshira.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Set Babydoll në ngjyrë rozë, bërë me material rrjetë transparent dhe me detaje qëndisje. Rripa të rregullueshëm në gjatësi. Tangat e përfshira.

100% poliamide. 

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!