-35%

Me ulje çmimi!

Babydoll Set Cottelli Collection Lavander

Babydoll Set Cottelli Collection Lavander

2,000 Lekë

3,077 Lekë

-35%

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Cottelli Collection

Set babydoll prej dantelle dhe rrjete. Këmisha mbyllet përpara me lidhëse, pjesa e gjoksit me të hapura të vogla mjaft eskituese. Lidhëse të rregullueshme në gjatësi. Ngjyrë lejla e hapur me detaje te zeza.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Set babydoll prej dantelle dhe rrjete. Këmisha mbyllet përpara me lidhëse, pjesa e gjoksit me të hapura të vogla mjaft eskituese. Lidhëse të rregullueshme në gjatësi. Ngjyrë lejla e hapur me detaje te zeza.

95% poliamide, 5% elastane

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!