Babydoll Set Pink

4,070 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Per nje nate te embel!

Set veshje babydoll dhe tanda. E shkurter, shume e ndezur, e bere me dy shtresa materiali rrjet ngjyre pink te dekoruara me dantelle te zeze. Me lidhese tek recipetat. Tanga ngjyre pink. 94% poliamide, 6% poluiester.

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Per nje nate te embel!

Set veshje babydoll dhe tanda. E shkurter, shume e ndezur, e bere me dy shtresa materiali rrjet ngjyre pink te dekoruara me dantelle te zeze. Me lidhese tek recipetat. Tanga ngjyre pink. 94% poliamide, 6% poluiester.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!