Babydoll Set Cottelli Collection Red

4,100 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Cottelli Collection

Per nete pa gjume!
Babydoll i shkurter me material rrjete ngjyre te ndezur, me kupat e gjoksit prej dantelle dhe me lidhje mbrapa qafe. 
Perfshihen dhe tanga kombinuese. 
Materiali: 94% polyamide, 6 % polyester.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Per nete pa gjume!
Babydoll i shkurter me material rrjete ngjyre te ndezur, me kupat e gjoksit prej dantelle dhe me lidhje mbrapa qafe.
Perfshihen dhe tanga kombinuese.
Materiali: 94% polyamide, 6 % polyester.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!