Babydoll Xmass

2,300 Lekë

3,538 Lekë

-35%

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Cottelli Collection

Babydoll gjysem i hapur, me prerje te lehte ne forme-A dhe kapese mbyllese me shkelqim. Me gure shkelqyes ne pjesen e rripave dhe poshte kupave te gjoksit. 
Te perfshira lidhese qafe me pupla dhe tanga kombinuese.

Ngjyra: kuqe/bardhe. 

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Babydoll gjysem i hapur, me prerje te lehte ne forme-A dhe kapese mbyllese me shkelqim. Me gure shkelqyes ne pjesen e rripave dhe poshte kupave te gjoksit.
Te perfshira lidhese qafe me pupla dhe tanga kombinuese.

Ngjyra: kuqe/bardhe.
Materiali: 90% poliamide, 10% elastan.
Permban dhe pjese jo te fabrikuara me origjine shtazore.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!