Black Hour Cock RIng

05743500000

4,010 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Unaze penisi fleksibel (diam 3.5cm) me rruaza anale 23 cm te gjate (3 rruaza, diam. 2 , 2.5 dhe 3.5cm) me nje minivibrator te lehte ngjyre argjendi (6cm i gjate, diam 2cm). Gjatesia totale 26.5 cm. I zi. Materiali: silikon, ABS (mini vibrator). Baterite e perfshira (3 x LR44).

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Unaze penisi fleksibel (diam 3.5cm) me rruaza anale 23 cm te gjate (3 rruaza, diam. 2 , 2.5 dhe 3.5cm) me nje minivibrator te lehte ngjyre argjendi (6cm i gjate, diam 2cm). Gjatesia totale 26.5 cm. I zi. Materiali: silikon, ABS (mini vibrator). Baterite e perfshira (3 x LR44).

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!