Rruaza Anale TRINITY VIBES BUMDROP ANAL

00903966

3,600 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Rruaza anale me kater rruaza pergjate trupit dhe vibrime te fuqishme. Vibrimet mund te kontrollohen nepermjet pultit te lidhur. Me ngjitje me vakum ne baze qe mund te ngjitet ne cdo siperfaqe te sheshte. Gjatesia: 17.5 cm. Diametri: 1.7cm.

Info shtesë

Rruaza anale me kater rruaza pergjate trupit dhe vibrime te fuqishme. Vibrimet mund te kontrollohen nepermjet pultit te lidhur. Me ngjitje me vakum ne baze qe mund te ngjitet ne cdo siperfaqe te sheshte. Gjatesia: 17.5 cm. Diametri: 1.7cm.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!