DILDO ANAL GALAXY VIOLET

00700313

1,500 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Dildo anal galaxy lejla eshte shume fleksibel dhe mund te perdoret nga te dyja anet. Prej materiali te bute por te qendrueshem TPR, perfekt per fillestaret dhe ekspertet. I thjeshte per tu mbajtur. Diametri: 1.8 - 2.2 cm, gjatesia 20 cm.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Dildo anal galaxy lejla eshte shume fleksibel dhe mund te perdoret nga te dyja anet. Prej materiali te bute por te qendrueshem TPR, perfekt per fillestaret dhe ekspertet. I thjeshte per tu mbajtur. Diametri: 1.8 - 2.2 cm, gjatesia 20 cm.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!