PLUG Anal SMALL CRYSTAL

00700702

1,000 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Ky produkt eshte krijuar vecanterisht per penetrim anal te sigurt dhe te rehatshem. Ky plug anal eshte transparent dhe i bute, fale materialit xhelatin transparent. Me koke te rrumbullaket dhe trup i cili rritet ne diameter gradualisht. Materiali: PVC. Diametri: 2 cm, gjatesia: 11.5 cm. Ngjyra transparente.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Ky produkt eshte krijuar vecanterisht per penetrim anal te sigurt dhe te rehatshem. Ky plug anal eshte transparent dhe i bute, fale materialit xhelatin transparent. Me koke te rrumbullaket dhe trup i cili rritet ne diameter gradualisht. Materiali: PVC. Diametri: 2 cm, gjatesia: 11.5 cm. Ngjyra transparente.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!