Rruaza Anale 10 BEADS PINK

00700701

700 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Ky produkt eshte dizenjuar vecanterisht per penetrim anal te sigurt dhe te rehatshem. I bute dhe ngjyre pink. Fale trupit elastik dhe unazes mbajtese ne fund, 10 rruazat mund te futen dhe te hiqen thjeshte. Materiail: PVC. Diametri: 2cm, gjatesia: 32 cm. Ngjyra: pink.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Ky produkt eshte dizenjuar vecanterisht per penetrim anal te sigurt dhe te rehatshem. I bute dhe ngjyre pink. Fale trupit elastik dhe unazes mbajtese ne fund, 10 rruazat mund te futen dhe te hiqen thjeshte. Materiail: PVC. Diametri: 2cm, gjatesia: 32 cm. Ngjyra: pink.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!