DILDO ANAL OVAL LUST PURPLE

00700341

1,300 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Dildo anal material PVC, shume i bute dhe fleksibel, i cili ka 6 rruaza te cilat rriten ne diamet, duke lejuar nje penetrim gradual. Ideale per te gjithe te cilet pelqejne seksin anal dhe sidomos per fillestaret. Mbajtesja ne fund lejon perdorim te thjeshte. Materiali: PVC. Diamteri: 1,7 - 2.1 cm. Gjatesia: 27.5 cm. Ngjyra: lejla.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Dildo anal material PVC, shume i bute dhe fleksibel, i cili ka 6 rruaza te cilat rriten ne diamet, duke lejuar nje penetrim gradual. Ideale per te gjithe te cilet pelqejne seksin anal dhe sidomos per fillestaret. Mbajtesja ne fund lejon perdorim te thjeshte. Materiali: PVC. Diamteri: 1,7 - 2.1 cm. Gjatesia: 27.5 cm. Ngjyra: lejla.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!