Plug Vibro Butt

05607230000

2,000 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Vibrator anal, me ngjyre blu transparente, i rreshkitshem. Me ngjitje me vakum ne baze dhe shpejtesi vibrimi te ndryshme.
Permasa: 11 cm, diam 1.5 - 3 cm.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Vibrator anal, me ngjyre blu transparente, i rreshkitshem. Me ngjitje me vakum ne baze dhe shpejtesi vibrimi te ndryshme.
Permasa: 11 cm, diam 1.5 - 3 cm.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!