Anal Finger Blue

05239090000

900 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Zgjon dëshirën për seks nga mbrapa! Delikate, e bute, e holle dhe me nje unaze per gishtin. Thjesht rreshkiteni tek gishti per te nxitur veten apo partnerin per kenaqesite anale gjate hapave te para te saj.Ngjyra: blu. Permasa: 5 cm, Ø 0.5-1.5 cm.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Zgjon dëshirën për seks nga mbrapa! Delikate, e bute, e holle dhe me nje unaze per gishtin. Thjesht rreshkiteni tek gishti per te nxitur veten apo partnerin per kenaqesite anale gjate hapave te para te saj.Ngjyra: blu. Permasa: 5 cm, Ø 0.5-1.5 cm.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!