Rruaza Anale Choke

05121920000

1,700 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Rruaza anale me 5 sfera dhe unaze mbajtese ne fund. 30.5 cm e gjate, rruazat diam. 2.4 cm, diam i unazes 3.6 cm. Materiali: ABS

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Rruaza anale me 5 sfera dhe unaze mbajtese ne fund. 30.5 cm e gjate, rruazat diam. 2.4 cm, diam i unazes 3.6 cm. Materiali: ABS

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!