Anal Plug Horny

05240690000

1,400 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Penis pak i lakuar chelatin me strukture stimuluese pergjate trupit. Shume fleksibel dhe i rreshkitshem. Me baze me ngjitje me vakum. Transparent/i kuqe. Permasa: 12 cm, diam 2.5 - 4cm.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Penis pak i lakuar chelatin me strukture stimuluese pergjate trupit. Shume fleksibel dhe i rreshkitshem. Me baze me ngjitje me vakum. Transparent/i kuqe. Permasa: 12 cm, diam 2.5 - 4cm.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!