Anal Plug Black Velvets Small

1,560 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Black Velvets

Anal plug i zi, me një formë anatomike të përsosur, me majë të ngushtë. Sipërfaqja e saj me një butësi të mëndafshtë siguron një penetrim të lehtë dhe stimulim perfekt në zonën anale. Me bazament me vakum ajri.

Gjatësia totale: rreth 9 cm, thellësi e penetrimit 7 cm, diameter Ø 1-2,6 cm.

Info shtesë

Anal plug i zi, me një formë anatomike të përsosur, me majë të ngushtë. Sipërfaqja e saj me një butësi të mëndafshtë siguron një penetrim të lehtë dhe stimulim perfekt në zonën anale. Me bazament me vakum ajri.

Gjatësia totale: rreth 9 cm, thellësi e penetrimit 7 cm, diameter Ø 1-2,6 cm.

Materiali: silikon, pa phthalates sipas rregullores së BE-së.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!