-25%

Me ulje çmimi!

Shall Pende Feather Boa Red

Shall Pende Feather Boa Red

1,275 Lekë

1,700 Lekë

-25%

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Cottelli Collection

E bute & sexy!
Shall me pende te kuqe, e bere me pendet e gjelit te detit. Mund te vishet mbi lekure pa veshur asgje, ose shoqeruar me te brendshme. Shfaq perhere nje ndjesi joshje dhe perkedhelje.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

E bute & sexy!
Shall me pende te kuqe, e bere me pendet e gjelit te detit. Mund te vishet mbi lekure pa veshur asgje, ose shoqeruar me te brendshme. Shfaq perhere nje ndjesi joshje dhe perkedhelje.

Gjatesia : 1.8 m.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!