Shall Pende Feather Boa Black

1,700 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Cottelli Collection

E bute & sexy!
Shall me pende te zeza, e bere me pendet e gjelit te detit. Mund te vishet mbi lekure pa veshur asgje, ose shoqeruar me te brendshme. Shfaq perhere nje ndjesi joshje dhe perkedhelje.

Gjatesia : 1.8 m.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

E bute & sexy!
Shall me pende te zeza, e bere me pendet e gjelit te detit. Mund te vishet mbi lekure pa veshur asgje, ose shoqeruar me te brendshme. Shfaq perhere nje ndjesi joshje dhe perkedhelje.

Gjatesia : 1.8 m.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!