-50%

Me ulje çmimi!

Kapese Flokesh

Kapese Flokesh

250 Lekë

500 Lekë

-50%

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Cottelli Collection

Aksesore i vogel me efekt te madhe! E zeze, me fjongo dhe pende.

Info shtesë

Aksesore i vogel me efekt te madhe! E zeze, me fjongo dhe pende.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!