Paruke Love Bonita Brown

07774800000

7,500 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Wigged Love

Paruke e gjate me floke pak te perdredhur. Ngjyra: Kafe e erret. Cilesi floku e prodhuar me kujdes. Mund te lahet lehte me shampo dhe uje.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Paruke e gjate me floke pak te perdredhur. Ngjyra: Kafe e erret. Cilesi floku e prodhuar me kujdes. Mund te lahet lehte me shampo dhe uje. Gjatesia: afersisht 55 cm. Materiali: 60% fiber modacrylic, 40% fiber PVC.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!