BYE BRA Dress Tape

B9390

1,600 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Shirit ngjitës i Bye Bra ju siguron që të vishni një fustan te hapur pa frikë të ekspozimit të recipetave. Ngjites qe ju siguron qe asgje nuk lëviz gjatë gjithë natës. Është e butë për të dyja, lëkuren dhe veshjet për të parandaluar dëmtimin e rrobave.
Masa: 23 mm x 82 mm

Info shtesë

Shirit ngjitës i Bye Bra ju siguron që të vishni një fustan te hapur pa frikë të ekspozimit të recipetave. Ngjites qe ju siguron qe asgje nuk lëviz gjatë gjithë natës. Është e butë për të dyja, lëkuren dhe veshjet për të parandaluar dëmtimin e rrobave.
Masa: 23 mm x 82 mm

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!