-35%

Me ulje çmimi!

Suspender Basic Suspender Belt

Suspender Basic Suspender Belt

23400113021

2,200 Lekë

3,385 Lekë

-35%

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Rrip beli i kuqe me qendisje delikate dhe rripa lidhes te pershtatshem ne parmase. Me mbyllje nga mbrapa. 100% poliester. (Getat nuk jane te perfshira ne paketim.)

Info shtesë

Rrip beli i kuqe me qendisje delikate dhe rripa lidhes te pershtatshem ne parmase. Me mbyllje nga mbrapa. 100% poliester. (Getat nuk jane te perfshira ne paketim.)

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!