-50%

Me ulje çmimi!

Karfice mini kapele e zeze

Karfice mini kapele e zeze

SB38138

450 Lekë

900 Lekë

-50%

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Karfice mini kapele e zeze me rrejte te zeze e cila dhe mund te hiqet.

Info shtesë

Karfice mini kapele e zeze me rrejte te zeze e cila dhe mund te hiqet.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!