Shirit satini - shoqerueset e nuses

3BC60188

750 Lekë

1,500 Lekë

-50%

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Shirit satini - shoqerueset e nuses. Me ngjyre pink dhe te zeze. Permasat 33 inch x 4 inch.

Info shtesë

Shirit satini - shoqerueset e nuses. Me ngjyre pink dhe te zeze. Permasat 33 inch x 4 inch.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!