-35%

Me ulje çmimi!

Zharter Black S-L

Zharter Black S-L

24604161101

780 Lekë

1,200 Lekë

-35%

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Zharter i zi me dantelle, fjongo dhe zemra dekorative. 100% poliamide.

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Zharter i zi me dantelle, fjongo dhe zemra dekorative. 100% poliamide.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!