Paruke Mary-Lynn Wig

07776090000

6,500 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Cottelli Collection

Surprizoni partnerin tuaj me kete paruke mahnites, reale "Marlyn Monroe". E lehte te pastrohet me shampo dhe uje. Gjatesia: 28cm. Materiali: 60% fiber modacrylic, 40 % fiber PVC.

Info shtesë

Surprizoni partnerin tuaj me kete paruke mahnites, reale "Marlyn Monroe". E lehte te pastrohet me shampo dhe uje. Gjatesia: 28cm. Materiali: 60% fiber modacrylic, 40 % fiber PVC.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!