Mbushje Gjoksi Silicone Pads Skin

24601495001

4,300 Lekë

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Cottelli Collection

Mbushje për fryrjen e gjoksit, bërë nga silikon i butë dhe fleksibël, për një pamje  mbresëlënëse të gjoksit tuaj. Përshtatet në mënyrë të përkryer në gjoksin tuaj dhe ai do të duket 1-2 masa më i madh se më parë. Vendoset me lehtësi brenda recipetave pa u dukur fare. Me ngjyrë lëkure.

Info shtesë

Ky artikull nuk ka më gjëndje

Mbushje për fryrjen e gjoksit, bërë nga silikon i butë dhe fleksibël, për një pamje  mbresëlënëse të gjoksit tuaj. Përshtatet në mënyrë të përkryer në gjoksin tuaj dhe ai do të duket 1-2 masa më i madh se më parë. Vendoset me lehtësi brenda recipetave pa u dukur fare. Me ngjyrë lëkure.
Kutia përmban 1 palë.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!