-50%

Me ulje çmimi!

Kapese Flokesh Kapele Hat with Feathers

Kapese Flokesh Kapele Hat with Feathers

245 Lekë

490 Lekë

-50%

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Cottelli Collection

Aksesor fantastik! 
Kapëse flokësh në formën e një kapele të vogël. Dekoruar me fjongo, shirita, pupla dhe lule tekstili.

Info shtesë

Aksesor fantastik!
Kapëse flokësh në formën e një kapele të vogël. Dekoruar me fjongo, shirita, pupla dhe lule tekstili.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!