-35%

Me ulje çmimi!

Pantallona Black Level Hot Shorts

Pantallona Black Level Hot Shorts

2,000 Lekë

3,077 Lekë

-35%

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Black Level

Pantallona të shkurtra të zeza, shumë sexy, që rrinë ngjitur mbas trupit. Me mbyllje përpara Velcro (me ngjitese) dhe me një zinxhir të vogël.  Me unazore per rrip.

Materiali: 100% poliester, me shtresë poliuretani.

Info shtesë

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Pantallona të shkurtra të zeza, shumë sexy, që rrinë ngjitur mbas trupit. Me mbyllje përpara Velcro (me ngjitese) dhe me një zinxhir të vogël.  Me unazore per rrip.

Materiali: 100% poliester, me shtresë poliuretani.

Aktualisht nuk ka asnjë përshtypje

Shkruaj një përshtypje

Produkte te ngjashem

Product successfully added to the product comparison!